تبلیغات
سرزمین ما - «دریاچه ارومیه» موضوع مناظره ششم تلویزیون
سرزمین ما

خوب بالاخره موضوع دریاچه ارومیه وارد بحث مناظره شد. موضوعی که هر روز خبری از گوشه و کنار از ان به گوش می رسد و به نظر می رسد که دولت جدید در صدد حل این معضل زیست محیطی می باشد مشکلی که اگر دولت یازدهم بتواند ان را برطرف ساز قطعا یکی از اقدامات درخشان آز در حوزه محیط زیست و حتی در سطح عملکردهای کلان دولت خواهد بود.
همه و همه در این مورد نظر میدهند که حتی بعضی کارشناسان می گویند باید خشک شود و یبدیل به پارک ملی گیاهی شود خب این هم نظری است ولی خب آیا واقعا راه حل این مشکل چیست امیدوارم بتوانیم جوابی قانع کننده و راه حلی کارا را در مناطره روز جمعه بشنویم ...

زیست بوم: «مناظره» ششم سیما به تهیه‌کنندگی سعید نبی و اجرای مرتضی حیدری جمعه این هفته با موضوع دریاچه ارومیه اجرا خواهد شد.

به گزارش ایسنا، معاون رییس جمهور و معاون وزیر نیرو و استاندار آذربایجان غربی از شرکت‌کنندگان در برنامه مناظره این هفته خواهند بود.

اسامی مهمانان این هفته "معصومه ابتکار" معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست،" وحید جلال زاده " استاندار آذربایجان غربی ،" جواد جهانگیر زاده " نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی، " علیرضا دائمی " سرپرست معاونت آب و آبفای وزارت نیرو، " محمد درویش " فعال محیط زیست و عضو هیات علمی مؤسسه تحقیقات جنگل‌ها و مراتع کشور و " ارسلان فتحی پور " نماینده مردم آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی هستند.

برنامه "مناظره" با رویکردی اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هر هفته ساعت 16.30 تا 19 روی آنتن شبکه یک سیما می رود. 


نوشته شده در پنجشنبه 28 شهریور 1392 ساعت 11:05 ق.ظ توسط صیاد شیخی ییلانلو نظرات |


كد قالب جدید قالب های پیچك